MUDr. Karin Zvěřinová

praktický lékař

Objednat se »

Aktuální informace


Vážení pacienti, 

Očkování vakcínou Astra Zeneca

Začínám očkovat pacienty nad 80 let,  dále všichni zájemci nad 70 let se můžete objednávát.Očkuji vakcínou Astra Zeneca, podle nejnovějších studií vhodná i pro starší generaci: viz prezentace níže! (90% účinnost proti těžkému průběhu Covid a hospitalizaci po 3 týdnech po první dávce, druhá dávka po 3 měsícíh snižuje riziko nákazy o 80%).  Očkování dopočuji, pokud jste Covid neprodělali nebo pokud jste 3 měsíce od prodělání onemocnění.

Očkování se provádí ve dvou dávkách, druhá dávka je v odstupu 3 měsíce od první dávky. Budu všechny postupně volat podle věku a zadávat do seznamu, potom postupně zvát na přesný termín očkování. Pokud někdo chce být očkován jinou vakcínou než Astra Zeneca, využijte centrální objednávkový systém:

centrální objednávkový systém, od 1.3.2021 pro občany starší 70 let, objednání do centrálního systému je možný přes web https://crs.uzis.cz/, kdo není schopen sám vyplnit (nebo rodina za něj), volejte prosím linku 1221, tam to s Vámi vyplní. Rezervační systém Vám přidělí termín očkování v očkovacím centru.

Prezentace-Prof. Chlibek-AstraZeneca.pdf

www.novinky.cz/koronavirus/clanek/i-jedina-davka-pfizeru-ci-astrazeneky-snizuje-nutnost-hospitalizace-o-90-procent-40352463#seq_no=7&source=hp&dop_ab_variant=519641&dop_req_id=W0w2E0Tjxol-202102281830&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Vzhledem k dalším restrikcím důrazně a opět prosím o objednávání se předem telefonicky, sms, emailem, přes systém“ objednat se“ který je hned na úvodní straně… Vzhledem k velkému množštví telefonátů se omlouvám pokud se hned nedovoláte, budu všechny postupně prozvánět zpět.

Děkuji za pochopení

Prosím pro vyřizování e-receptů využívejte přednostně formu emailové /prakmed@seznam.cz/, nebo SMS žádosti/ mobil 725403034/ .

Prosím všechny nemocné pacienty s nachlazením, bolestmi v krku, kašlem a teplotou aby svůj zdravotní stav nejprve se mnou telefonicky /mobil 725403034/ nebo mailem/prakmed@seznam.cz/ konzultovali a do čekárny bez předchozí domluvy nevstupovali.